Beschrijving
Een fantastisch familiehuis aan de jachthaven van Veen....wellicht met uw boot voor de deur!
Op slechts 20 min van Den Bosch, Zaltbommel en Gorinchem, bevindt zich dit gerenoveerd herenhuis uit 1922. Een lust voor het oog, liggend op een prominente plek aan de jachthaven van Veen.
Dit grote familiehuis heeft op de begane grond (dijkniveau) een ruime vestibule met vaste kapstok, een brede gang, prachtige en zeer ruime kamer en suite (met keuken), een aparte woon/tv-kamer, grote separate keuken, toilet en een heerlijke serre. De serre heeft een separate ingang, dus ideaal voor een kantoor aan huis. Deur naar, half overdekt, bankirai terras van ruim 36m2 met externe trap naar de benedenverdieping. Het terras is gelegen op het zonnige zuidwesten. U geniet hier de gehele dag van de zon!
Voor de liefhebbers van klassieke panden: op de begane grond zijn mooie decoratieve elementen bewaard gebleven: paneeldeuren, schuifdeuren en hoge plafonds met pleisterwerk. Ook aan de voorkant van het pand zult u de stijl van de jaren '20 ervaren incl. houten serre.
Op de 1e verdieping drie grote 2-persoons slaapkamers, allemaal met ruime (inloop)kasten, 2 kamers hebben airco. Een badkamer met douche en een ruime overloop completeren het geheel.
De benedenverdieping heeft een achterom en hier zijn twee 2-persoons- en een 1-persoons slaapkamer(s), een vaste kast, een berging/ketelhok en een zeer grote badkamer met douche, ligbad en dubbele wastafel gelegen. De benedenverdieping is in 2021/2022 grondig gerenoveerd. Strak stucwerk, inbouwspots en een warme vloer bepalen hier de uitstraling.
Dit pand is ook geschikt voor dubbele bewoning of het terugbrengen in de oorspronkelijke staat, te weten als tweekapper.
Op de zeer ruime oprit is plaats voor meerdere voertuigen. Aan de achterzijde een zeer ruim, gedeeltelijk overdekt terras met buitenkeuken en plek voor meerdere zithoeken en bv. een jacuzzi. Een tuinhuis van 3.50x3.50m.
Ondanks het afgegeven energielabel F in 2015, heeft het pand een (aantoonbaar) energieverbruik, wat binnen de marges van een energievriendelijk vrijstaand pand valt, t.w. 2500 kWh elektriciteit en 1750 m3 gas, waarbij bewoners overdag aanwezig zijn. In de afgelopen jaren zijn er diverse aanpassingen gedaan, zoals dakisolatie grotendeels dubbel glas, de benedenverdieping gedeeltelijk voorzien van voorzetwanden.
N.B. het huis wordt gebruikt voor dubbele bewoning, dus dubbel gebruik van badkamers en keukens!
Veen is gelegen in het land van Heusden en Altena. Een gezellig bedrijvig dorp waar ook alle dagelijkse voorzieningen aanwezig zijn. De ligging aan het water van rivier de Afgedamde Maas geeft een extra dimensie aan het geheel. De Maas is perfect geschikt om even fijn te varen, vissen, zwemmen… noem het maar op. Fietsen over de dijk naar de vestingstadjes Heusden of Woudrichem? Het kan hier allemaal.